Impressum - Kontakt


webfinancialtools.de
Dr. Enz Alois
Kirchdorf 79
39030 Prettau/Italy

E-Mail: info@webfinancialtools.de

Prawa autorskie

Treść, kalkulator, design i koncepcja tych stron internetowych są chronione prawami autorskimi. Nieuprawnione wykorzystywanie może być przyczyną powstania roszczeń odszkodowawczych oraz roszczeń do zaniechania.


Wyłączenie odpowiedzialności

Wszystkie kalkulatory przed opublikowaniem zostały dokładnie przetestowane. Mimo to nie możemy przejąć odpowiedzialności za poprawność poszczególnych wyników obliczeń. Po powiadomieniu nas o zaistnieniu ewentualnych błędów zostaną one niezwłocznie usunięte.

Staramy się linkować tylko strony poważne i wartościowe pod względem treści. Mimo to informujemy, że nie mamy żadnego wpływu na formę prezentacji i treści tych stron. Dlatego wyraźnie dystansujemy się od wszystkich treści połączonych stron. Niniejsze oświadczenie obowiązuje w stosunku do wszystkich linków zamieszczonych na stronie www.webfinancialtools.de oraz w stosunku do treści, do których prowadzą banery lub linki.

Ochrona danych: W celu wyświetlania reklam podczas Państwa wizyty na naszej stronie korzystamy z usług osób trzecich. Możliwe jest, że przedsiębiorstwa te korzystają z informacji (nie zawierających Państwa nazwiska, adresu, adresu e-mail lub numeru telefonu) dotyczących Państwa odwiedzin na tej stronie i innych stronach, aby mogły być wyświetlane reklamy, które Państwa interesują. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat tych metod lub jeśli chcieliby Państwo wiedzieć, jakie możliwości mają Państwo w celu nieudostępniania przedsiębiorstwom tych informacji, proszę kliknąć tutaj.

Wskazówki dotyczące integracji kalkulatora odsetek na innych stronach Kalkulatory mogą być wbudowywane na innych stronach jako I-Frames. Strony te muszą spełniać następujące warunki:
  • Treść strony musi być z zakresu gospodarki, aby mogło zostać spełnione założenie, że kalkulator będzie cieszył się zainteresowaniem osób odwiedzających stronę.
  • Treści naruszające prawo lub dobre obyczaje nie będą akceptowane!
  • Na stronie z kalkulatorem odsetek nie mogą być umieszczane reklamy.
  • Pozwolenie na zamieszczenie kalkulatora może być w każdej chwili odebrane.
  • Na stronie z kalkulatorem odsetek należy zawrzeć we właściwym miejscu informację Copyright z linkiem http://www. webfinancialtools.de lub na jednej z podstron.
  • Wszystkie strony będą kontrolowane. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucania poszczególnych stron.

Studio 3b - Wiese 79 - 39030 Prettau - info@webfinancialtools.de